Halový oblastní přebor dorostenců

Ve druhém měsíci nového roku 2011 se konal halový oblastní přebor dorostenců v hale libereckého klubu LTK Liberec. Mimo jiné se tohoto turnaje také zúčastnili sportovci SK ATT Liberec.

Už v prvním kole začaly bratrovražedné boje. První zápas z tvrdých bojů byl mezi Jiřím SrnouDominikem Rečkem, kde po dlouhém boji zvítězil Dominik Reček 6:36:2. Ale druhé kolo bylo, co se týče tvrdých, ale zato hezkých zápasů, úrodnější. Na první kurt na stoupil Ondřej VaculíkTomáš Šúchal, ve kterém zvítězil druhý nasazený v turnaji Ondřej Vaculík.

Dalším hráčem, který se hodně zapotil, byl Kryštof Jánošík, kterému dělal velké problémy Ondřej Labík z domácího klubu. Ale nakonec si s ním starší a zkušenější Jánošík poradil a vyhrál 6:26:3.

Zatím co se v dolní části hracího pavouka se odehrávali dlouhé a těžké boje, v horní části to šlo jako po másle a do finále doslova proletěl domácí hráč David Prokop, kde se utkal s už jmenovaným Kryštofem Jánošíkem a hladce vyhrál 6:2 a 6:1 a zajistil jsi tímto postup na Mistrovství České republiky.